Държавната млекопреработвателна компания „Ел Би Булгарикум", която държи патента за оригиналната закваска на българските млека, откри седмия си магазин. Новият търговски обект бе открит с водосвет, а лентичката преряза кметът на София Йорданка Фандъкова в присъствието на извънредния и пълномощен посланик на Япония в Република България Такаши Коидзуми.















