Националното знаме беше издигнато на тържествена церемония пред Паметника на Незнайния воин по повод на Националния празник – 3 март. Президентът Росен Плевнелиев прие строя на почетния караул и поздрави гвардейците за празника.
Стотици българи пък избраха да посетят Военноисторическият музей в София, където да си припомнят за подвизите на загиналите за свободата на Родината.












