Депутатите на ГЕРБ от избирателните райони в София отбелязаха Деня на жертвите на Холокоста и 68-та годишнина от спасяването на българските евреи от нацистките лагери на смъртта през 1943 година.
В поклонението пред плочата, която се намира до сградата на Народното събрание, се включиха председателят на парламента Цецка Цачева, шефът на бюджетната комисия в Народното събрание Менда Стоянова, заместник-председателят на Комисията по правни въпроси Десислава Атанасова и представители на младежката структура на партията.












