Кметът Йорданка Фандъкова и министърът на земеделието Десислава Танева откриха фермерски пазар пред Министерството на земеделието и храните.
Пазарът на фермерите е инициатива за свързване на малките местни земеделски производители и ферми с потребителите за насърчаване на късите вериги и пряка доставка на чисти местни храни.















