България отчита ръст в хранително-вкусовата промишленост за първите осем месеца на тази година в сравнение със същия период на 2015-а. Това заяви министърът на земеделието и храните Десислава Танева при откриването на международните специализирани изложби "Месомания", "Светът на млякото", "Булпек", "Салон на виното" и "Интерфуд Дринк" 2016.












