Америка е…

Migration Image

Музикален спектакъл сложи началото на фотоизложбата ldquo;Америка еrdquo;, посветена на националния празник на държавата – 4 юли. Тя бе открита ден по-рано от посланика на САЩ у нас Джеймс Уорлик и столичния кмет Йорданка Фандъкова на Моста на влюбените до НДК и ще остане там до 17 юли. Изложбата представя ldquo;кадриrdquo; на известни фотографи, които показват широтата и разнообразието на американския начин на живот – от различни пейзажи до ценностите, обединяващи американците.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст