Без влакове по линия 3 на метрото в събота и неделя

Без влакове по линия 3 на метрото в събота и неделя

Тази събота и неделя, линия 3 на столичното метро няма да се движи, съобщиха от Столичната община. 

Причината е актуализация на софтуера, системите за контрол и управление на влаковото движение на трите нови станции от разширението на метрото по бул. „Владимир Вазов“

За пътниците ще бъде осигурен заместващ автобус М3. 

Автобусите ще спират само на автобусните и тролейбусни спирки в района на метростанциите.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст