Дядо Коледа и Снежанка се качиха в трамвая

СО – район „Средец” организира пътуване с ретро трамвай за децата с Дядо Коледа от 19 до 23 декември.  Коледният трамвай тръгва на 19 декември 2016 г. (понеделник) в 12.00 ч. от площад „Възраждане“

От район "Средец” на Столичната община организираха пътуване с ретро трамвай за децата с Дядо Коледа от 19 до 23 декември. 

Коледният трамвай тръгна на 19 декември 2016 г. (понеделник) в 12.00 ч. от площад „Възраждане“, като спира на площадите „Македония“, „Гарибалди”, „Славейков”, бул. „Васил Левски”, УАСГ и в 12.30 ч. ще бъде на площад „Журналист“.

Трамваят ще се движи по този маршрут 4 часа до 16.00 ч

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст