Родители протестират срещу работата на институциите

пред сградата на Министерски съвет – Дондуков 1 родители

По случай 1 юни родители, недоволни от работата на институциите, се събраха на протест пред Министерския съвет. Те бяха подготвили и метафорични грамоти-срамоти за чиновниците.

Според протестиращите инситутциите често отнемат неправомерно децатата от родителите и така съсипват детството им.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст