Премиерът Борисов се срещна със своя колега от Гърция Алексис Ципрас и със сръбския президент Александър Вучич в Солун. Те обсъдиха перспективите пред Западните Балкани, енергийната и транспортната свързаност, миграционния натиск и бъдещето на региона.
"Ще се превърнем в нова Вишеградска четворка", заяви Вучич.













