Борисов и Заев се поклониха пред гроба на Гоце Делчев

борисов

Българската делегация, предвождана от премиера Бойко Борисов, и македонските им колеги положиха венци пред гроба на Гоце Делчев в Скопие.

Във вторник в Скопие Борисов и Заев подписаха дългоочаквания двустранен договор за приятелство, добросъседство и сътрудничество.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст