Цялата информация за съществуващата и планирана инфраструктура ще бъде събрана в електронна платформа, базирана на геопространствени данни – "Единна информационна точка". Проектът се изпълнява от Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията и е финансиран от ОП "Добро управление".












