Валери Симеонов се похвали с Копривщица на унгарска делегация

симеонов

Вицепремиерът по икономическата и социалната политика Валери Симеонов и делегация от Унгария, водена от държавния секретар Миклош Шолтес, посетиха днес Копривщица, където разгледаха историческите забележителности и се срещнаха с кмета Генчо Герданов и местни жители.

Унгарската делегация е на тридневно посещение у нас по повод Деня на българо-унгарското приятелство, който отбелязваме утре – 19 октомври.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст