С поп и радостни викове „Бойко“ посрещнаха премиера в Струмица

борисов

С викове "Бойко, Бойко" бяха посрещнати българският премиер Бойко Борисов и македонският Зоран Заев в Струмица. Пред дома на армията, където се провежда съвместното заседание на двете правителства, се бяха събрали стотина местни, които аплодираха двамата премиери. На мястото имаше и свещеник. 

Преди да влязат за съвместното заседание двамата премиери поднесоха венци на паметника на загиналия в авиокатастрофа македонски президент Борис Трайковски.

Днес е съвместно заседание на правителствата на Македония и България. От българска страна в заседанието ще участват вицепремиерите Томислав Дончев, Красимир Каракачанов и Екатерина Захариева, министрите Валентин Радев, Николай Нанков, Нено Димов, Румен Порожанов, Ивайло Московски, Емил Караниколов, Теменужка Петкова и Николина Ангелкова.  Очаква се да бъдат подписани 9 важни спогодби. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст