Антон Тодоров се срещна с протестиращи пенсионери пред парламента

Антон Тодоров се срещна с протестиращи пенсионери пред парламента

Бившият депутат от ГЕРБ Антон Тодоров се срещна днес с група протестиращи пенсионери пред парламента, които изказаха недоволството си от ниските пенсии.

При вече гласуван бюджет за следващата година обаче за ексдепутата не остана друго, освен да говори с недоволните за някои приватизационни сделки, белязали прехода.

Пенсионерите бяха категорични, че ще продължат всеки четвъртък да идват пред парламента, докато не получат по-високи пенсии. Групата им наброяваше не повече от петнайсетина души.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст