Дигитална асамблея

пресконференция на Йорданка Фандъкова

София се развива като център на ИТ и аутсорсинг индустрията и е в топ 3 на европейските градове по стартиращи компании в сектора. Това каза кметът Йорданка Фандъкова (в центъра) на пресконференция заедно с комисаря по въпросите на цифровата икономика Мария Габриел и председателя на фондация Webit  Пламен Русев.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст