НДК е готов за европредседателството

МИНИСТРИТЕ ЛИЛЯНА ПАВЛОВА И БОИЛ БАНОВ ПОКАЗАХА НА ЖУРНАЛИСТИ РЕМОНТИРАНИТЕ ЗАЛИ НА НДК...

Националният дворец на културата е напълно готов за българското председателство на Съвета на ЕС. Министрите Лиляна Павлова и Боил Банов, заедно с Борислав Велков от Борда на директорите на НДК, представиха на журналистите НДК, броени дни преди старта на българското европредседателство.

 В ремонта са инвестирани 45 милиона лева. Обиколката на журналистите започна от вход А6, който ще бъде представителният вход и от него ще влизат всички гости.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст