Националният дворец на културата е напълно готов за българското председателство на Съвета на ЕС. Министрите Лиляна Павлова и Боил Банов, заедно с Борислав Велков от Борда на директорите на НДК, представиха на журналистите НДК, броени дни преди старта на българското европредседателство.
В ремонта са инвестирани 45 милиона лева. Обиколката на журналистите започна от вход А6, който ще бъде представителният вход и от него ще влизат всички гости.












