Новите министри: на строителството Петя Аврамова, на вътрешните работи – Младен Маринов, и на транспорта – Росен Желязков, след като се заклеха в парламента, заявиха, че ще държат на приемствеността и традицията, което в крайна сметка значи… предсрочно освобождаване.













