Столичният кмет Йорданка Фандъкова и министърът на вътрешните работи Младен Маринов присъстваха на учение в ситуация на буря в Панчарево.
"След видяното днес мога да кажа, че София се намира в добри ръце с такива спасители. Най-важното в такива ситуации е да действаме координирано. Нашата задача е да помогнем на гражданите и те да знаят, че има кой да им помогне в такива ситуации", обясни след учението кметът Фандъкова.












