Ремонти и мобилни чешми в София

Бул. Витоша пожарен кран софийска вода

Трите мобилни чешми, познати като Водните човеци на „Софийска вода“, отново влизат в действие и посрещат софиянци и гости на града в най-горещите часове на дните 22, 23 и 24 юли. Инициативата се провежда за девети пореден път под мотото „Утоли жегата!“. Инсталациите са разположени на пешеходната зона на булевард „Витоша“. В същото време започна и обновяване на фасадите на Столичната библиотека, а следващата година предстои основен ремонт на сградата. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст