Метрополитен

Migration Image

Петър Киров, заместник-министър на транспорта, и изпълнителният директор на “Метрополитен” Стоян Братоев  разглеждат с любопитство фотоизложбата, посветена на постигнатото по оперативна програма “Транспорт” през периода 2007-2013 година. Експозицията ще остане на ларгото пред Министерския съвет до 16 май.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст