„Кмет на годината“

Кметът на община Бургас Димитър Николов стана "Кмет на годината". Наградата бе връчена от председателя на НС Цецка Цачева и миналогодишния носител на приза кмета на София Йорданка Фандъкова.

Кметът на община Бургас Димитър Николов стана "Кмет на годината". Наградата бе връчена от председателя на НС Цецка Цачева и миналогодишния носител на приза кмета на София Йорданка Фандъкова.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст