Създаването на единна електронна система между НАП, Агенция "Митници", Българския институт по метрология и Държавна агенция по метрологичен и технически надзор ще помогне за намаляване на измамите с горивата, заяви министърът на икономиката Божидар Лукарски през седмицата.












