След като главният архитект на София Петър Диков хвърли оставка, кметът на града Йорданка Фандъкова се зае лично с "новия облик" на столицата, който през последните години предизвика общественото недоволство.
Градоначалникът се разходи до парк "Възраждане", чийто ремонт трябва да бъде завършен до края на април.














