Почистването на софийските улици може да бъде определено като преливане от пусто в празно.
Причината е, че снегопочистващите фирми все още не могат да намерят място на снежните преспи и докато служителите по чистотата ги трупат на купчини, то снегорините ги връщат обратно на спирките за градския транспорт.












