Около 2000 лекари, медицински сестри и лаборанти от София, Пловдив, Бургас, Плевен, Варна, Търговище и други градове се събраха пред Министерския съвет в сряда (6 април) на протест срещу политиката в здравеопазването на министър Петър Москов и хаотичната реформа, която се опитва да прокара.













