Граждани излязоха на протест под прозорците на КЕВР, докато комисията заседаваше за новите цени на парното и топлата вода. Протестиращите блокираха един от централните булеварди на София в знак на несъгласие с готвеното увеличение.
Те настояват цената на топлинната енергия да не се променя, докато не приключат разговорите с „Газпром” за по-добри условия за България.














