Регионалният министър Николай Нанков изпусна напрежението, като разбра, че в парламента се готвят да орежат мерака на дежурните жалбоподатели около строежа на магистралите, като намалят срока на водене на делата до шест месеца, а на инстанциите, през които минават – от три на една.












