Окастриха върбата пред църквата Св. Неделя

Рязане на върба пред църквата св. Неделя

Тази сутрин работници окастриха върбата пред църквата Св. Неделя в София. Дървото пред храма бе познато на повечето софиянци и бе част от пейзажа пред храма. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст