Реставрираната българска църква "Св. Стефан" в Истанбул беше открита с тържествена церемония в присъствието на премиерите на България Бойко Борисов и на Турция Бинали Йълдъръм и президента на Турция Реджеп Тайип Ердоган.
На брега на Златния рог Желязната църква отново грее в пълния си блясък след седем години ремонтни и реставрационни дейности на стойност над три милиона евро.















