Нашите гвардейци винаги са били пазители на държавността, те са символ на българското ни достойнство, заяви президентът Румен Радев, който прие на "Дондуков" 2 младежите от Втори ученически гвардейски отряд към Основно училище "Д-р Петър Берон". В края на церемонията представители на младите гвардейци връчиха тържествените си обещания на държавния глава.













