Честит празник на София!

Тържествен водосвет празник на София

Честит празник на софиянци и на всички, които обичат София, честит прекрасен християнски празник и на добър час на всички ученици и учители. Това каза кметът на София Йорданка Фандъкова. 

Градът са хората, обясни още Фандъкова и допълни – "всичко останало са условия". Стараем се да подобряваме условията за придвижване, за отдих и за почивка, коментира кметът на София. Тя благодари на хората за търпението и разбирането и обясни, че все повече ще има нужда от включването на гражданитре в развитието на града.

В Деня на София всички културни институти на Столичната община са с вход свободен.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст