Кола заседна на "зелените" релси на трамваите край Руски паметник в София. Автомобилът е с пернишка регистрация
Снимката обиколи социалните мрежи и показва как лекият автомобил се е опитал да премине за по-напряко през тревната площ, която е предназначена единствено за преминаване на трамваите.
Това стана причина да се образува голяма колона от трамваи, които не можеха да преминат заради заседналия автомобил.















