Обяд с вкусни храни от Балкана

В двора на Министерството на земеделието и храните се проведе третото поред кулинарно събитие „Обяд с вкусни храни от Балкана“

В двора на Министерството на земеделието и храните се проведе третото поред кулинарно събитие "Обяд с вкусни храни от Балкана“, на което фермери от защитени зони в Западен и Централен Балкан представиха продукцията си.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст