Министърът на отбраната Аню Ангелов прие представителите на Центъра за гражданско-военни отношения от Монтерей, САЩ. На срещата присъства и посланикът на САЩ в България Джеймс Уорлик.

Министърът на отбраната Аню Ангелов прие представителите на Центъра за гражданско-военни отношения от Монтерей, САЩ. На срещата присъства и посланикът на САЩ в България Джеймс Уорлик.
Новини от България и света. Актуални новини, събития, анализи, интервюта с главните действащи лица от политиката, бизнеса и финансите. Новини в развитие.
Всички права запазени.