Министърът на младежта и спорта проф. Мариана Георгиева се похвали пред своя сръбски колега Ваня Удовичич с развитието на масовия и елитния спорт у нас. Посещението на министъра от Белград е свързано с кандидатурата на Сърбия за членство в Европейския съюз.












