"Единственият изход от валутния борд е влизането ни във еврозоната и приемането на еврото", обяви гуверньорът на БНБ Димитър Радев по време на честването на четвъртвековния юбилей на Асоциацията на банките в България в сряда, 24 май.
"Единственият изход от валутния борд е влизането ни във еврозоната и приемането на еврото", обяви гуверньорът на БНБ Димитър Радев по време на честването на четвъртвековния юбилей на Асоциацията на банките в България в сряда, 24 май.
Новини от България и света. Актуални новини, събития, анализи, интервюта с главните действащи лица от политиката, бизнеса и финансите. Новини в развитие.
Всички права запазени.