44-ото Народно събрание започна с дефицит на законопроекти, продължи с вяла работа в пленарната зала, но за компенсация – с изобилие от скандали. "А" отборът – ГЕРБ и БСП, почти всекидневно влизаха в словесни схватки и правиха политика на инат. "Б" отборът – "Обединени патриоти" и ДПС, пък периодично се замеряха с думи от езика на омразата. Единственият резултат е – стабилност на омагьосания кръг, в който се върти държавата.












