Стотици столичани и гости на града участваха във възпоменателната церемония пред паметника на Васил Левски по повод 146-та годишнина от гибелта на Апостола на свободата в столицата. През целия ден на паметника ще се стичат хора, за да изкажат своята признателност към делото на Апостола за свободата на България. Столична община е въвела различни ограничения в движението около паметника.













