Димитър Николов

Кметът на община Бургас Димитър Николов стана "Кмет на годината". Наградата бе връчена от председателя на НС Цецка Цачева и миналогодишния носител на приза кмета на София Йорданка Фандъкова.
  • След справянето с потопите и разрушенията, връхлетели Бургаска област през тази година, градоначалникът Димитър Николов единодушно бе удостоен с наградата  „Кмет на годината“. На официална церемония тя му бе връчена от председателя на Народното събрание Цецка Цачева и миналогодишния носител на приза кмета на София Йорданка Фандъкова.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст