Промоция

министърът на туризма Николина Ангелкова и  директорът на ОП "Туризъм" към столична община Иво Маринов откриха първото изложение "Празници

Важно е да промотираме България като целогодишна туристическа дестинация и да покажем всички уникални природни дадености. Това каза министърът на туризма Николина Ангелкова (вдясно) при откриването на първото изложение "Празници, обичаи, традиции и туризъм". Над 30 общини от цялата страна представят възможностите на тяхната територия.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст