Чрез публично-частното партньорство "Асарел Медет", община Панагюрище, и лекари от МБАЛ "Събо Николов" се изгражда център за високотехнологично лъчелечение. Проектът беше представен от инж. Делчо Николов – изпълнителен директор на минната компания (вляво) и д-р Борислав Ацев – управител на "Асарел Панагюрище Здраве" ООД.












