„Асарел Медет“

министър Божидар Лукарски на официална церемония днес

Чрез публично-частното партньорство "Асарел Медет", община Панагюрище, и лекари от МБАЛ "Събо Николов" се изгражда център за високотехнологично лъчелечение. Проектът беше представен от инж. Делчо Николов – изпълнителен директор на минната компания (вляво) и д-р Борислав Ацев – управител на "Асарел Панагюрище Здраве" ООД.
 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст