След първия сняг част от пешеходната зона на бул. "Витоша" в София пропадна. За ремонта на тази част от булеварда бяха похарчени близо 3 млн. лева.
Снимките публикува Антоанета Цонева от Института за развитие на публичната среда в личния си профил във "Фейсбук".












