Кола заседна на зелените релси на Руски паметник

трамваи зелени релси

Кола заседна на "зелените" релси на трамваите край Руски паметник в София. Автомобилът е с пернишка регистрация

Снимката обиколи социалните мрежи и показва как лекият автомобил се е опитал да премине за по-напряко през тревната площ, която е предназначена единствено за преминаване на трамваите.

Това стана причина да се образува голяма колона от трамваи, които не можеха да преминат заради заседналия автомобил.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст