Железници

Разплатени са около 1 милиард и половина евро на бенефициентите

България е на последно място по отделени средства за железниците, каза транспортният министър Ивайло Московски. Иначе разплатените средства по оперативна програма „Транспорт“ са близо 71 процента.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Случаят "Баба Алино" ще ни направи ли по-предпазливи, когато купуваме имот?

Подкаст