Важно е да промотираме България като целогодишна туристическа дестинация и да покажем всички уникални природни дадености. Това каза министърът на туризма Николина Ангелкова (вдясно) при откриването на първото изложение "Празници, обичаи, традиции и туризъм". Над 30 общини от цялата страна представят възможностите на тяхната територия.












