Процедурата "Добри и безопасни условия на труд" по ОП "Развитие на човешките ресурси 2014-2020" разкрива нови възможности за привличане и обучение на служители. Те бяха представени от Зорница Русинова – заместник-министър на труда и социалната политика, заедно с експертите Мария Енева и Надежда Огнянова (от дясно на ляво).















