
Български музикант за първи път от 20 години изнася самостоятелен концерт на Баховия фестивал в Лайпциг
След повече от 20 години на Баховия фестивал в Лайпциг български музикант ще изнесе самостоятелен концерт. Това е китаристът Георги Димитров – Жожо. Рециталът му








