„Добри и безопасни условия на труд“

в гр. София се проведе информационен ден по процедура „Добри и безопасни условия на труд“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020 (ОПРЧР). Срещата се проведе в Интер Експо Център

Процедурата "Добри и безопасни условия на труд" по ОП "Развитие на човешките ресурси 2014-2020" разкрива нови възможности за привличане и обучение на служители. Те бяха представени от Зорница Русинова – заместник-министър на труда и социалната политика, заедно с експертите Мария Енева и Надежда Огнянова (от дясно на ляво).

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст