Учени излязоха на мълчаливо шествие „Искаме ли да има наука в България”  

Учените

Учените, служителите и работниците в Българската академия на науките и Селскостопанската академия проведоха протестно мълчаливо шествие „Искаме ли да има наука в България”.

Те настояват за повече пари за наука в бюджета за догодина и за достойно заплащане на труда им. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

Още от категорията..

Последни новини

Подкрепяте ли идеята за въвеждане на по-висок данък върху второ и всяко следващо жилище?

Подкаст